Pályázzon az Volkswagen Group Services-hoz!

Új szakmai lehetőségeket keres? Rugalmas, elkötelezett és szívesen nézne szembe új kihívásokkal?
Amennyiben igen, akkor pályázzon a Volkswagen Group Services Kft.-hez! Legyen szó felsővezetőről vagy betanított munkásról, munkaerő közvetítésről vagy kölcsönzésről, folyamatosan bővülő és frissülő adatbankunkból rövid idő alatt szeretnénk kielégíteni partnereink és saját tevékenységünk munkaerő igényét, és ezzel Önnek lehetőséget biztosítani, hogy megtalálja a legmegfelelőbb pozíciót.
Küldje el önéletrajzát, regisztráljuk adatbankunkban és értesítjük, amennyiben végzettségének és gyakorlatának megfelelő állásajánlatunk van!

A Volkswagen Group Services Kft. CNC-gépkezelő munkatársat keres.
Amit kínálunk:
· Határozatlan idejű munkaszerződés,
· jelenléti és teljesítmény bónusz,
· 13. havi fizetés, egyéb juttatások,
· jó munkakörülmények,
· biztos, hosszútávú munkalehetőség a VW konszern hazai leányvállalatánál.
· Kezdő bruttó alapbér tapasztalattól függően
380.000 - 450.000 Ft-tól.
Amit várunk:
· 12 órás kétműszakos, műszaktól függően heti 3-4 napos munkarend vállalása (hétfőtől csütörtökig, hétvége mindig szabad);
· mechanikus megmunkálás területén szerzett tapasztalat;
· önálló munkavégzés, precizitás, terhelhetőség, rugalmasság.
Feladatok:
· fémmegmunkáló gépek kiszolgálása, alkatrészek fel- és lepakolása;
· megmunkáló gépek kezelése, üzemeltetése;
· gyártási folyamat ellenőrzése, kézi mérőeszközös mérések elvégzése;
· szerszámcserék és a szükséges korrekciók végrehajtása;
· alkatrészek méretellenőrzése, végellenőrzése és minőségbiztosítása;
· a felmerülő TPM feladatok és válogatási akciók elvégzése.
Előny, de nem kitétel:
· Szakirányú végzettség (gépi forgácsoló, CNC gépkezelő).